Monday, 19 November 2018 | Lajme: 40

Dafina sjell këngën e shumëpritur ‘Kurgjo nuk kallxojna’

Dafina ka publikuar hitin e radhës.

Dafina Zeqiri sjell edhe këngën e radhës në gjuhën shqipe.

Këngëtarja e hiteve ka publikuar këngën e paralajmëruar, ‘Kurgjo nuk kallxojna’, shkruan Gazeta Express.

Muzika dhe produksioni i këngës është bërë nga producenti i njohur, Cricket ndërsa kënga është përsëri ritmike dhe në stil të Dafinës.

Kjo këngë vjen pas dy hiteve shumë të suksesshme të këngëtares që ka sjellë gjatë verës, ‘Fuego’ dhe ‘Kalon’ me Lumi B.