Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 22

Bleona Qereti publikon këngën e re, nuk duhet humbur

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re në anglisht. ‘Monster’ titullohet krijimi i saj i rradhës.

Me një klip rreth 5 minuat, Bleona ka realizuar një mini film ku shfaqet mjaft sensuale. E gjitha fillon me një ceremoni martesore dhe më pas shfaqet e një pas njëshme të Bleonës janë ndër më të mirat që kemi parë.

Nuk munguan në këtë klip dhe momentet pikante mes saj dhe modelit që shfaqet në këngën e Bleonës.