Wednesday, 12 December 2018 | Lajme: 0

“Jashtëzakonisht e bukur”, Krenari nuk kursehet për Luanën

Ndonëse asnjëri nuk ka pranuar ndonjëherë lidhjen mes tyre fotot, komentet dhe vendet ku shihen gjithnjë bashkë flasin për lidhjen sentimentale mes moderatores Luana Vjollca dhe Krenar Cocajt.

Këtë herë ai nuk i ka kursyer komplimentet në një nga fotot e publikuara nga moderatorja. “Jashtëzakonisht e bukur”,-shkruan ai në foton e moderatores.

ssss_1537351812-6475711