Thursday, 15 November 2018 | Lajme: 0

Videoja që po thyen rrjetin: Shikoni si prezantohet uragani, ajo që ndodh në studio është unikale (VIDEO)

Uragani “Florence” ka nisur të godasë brigjet e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Imazhet që vijnë nga SHBA janë befasuese.

Uragani ka një fuqi shkatërruese.

Se sa i frikshëm është ai, e tregon kjo video në 3D.

Ajo është përgatitur nga Kanali i Lajmeve dhe duket vërtet befasuese si pamje.

Ajo tregon prezantuesen Erika Navarro që shpjegon se sa lart mund të ngrihet uji.

Këshilla e saj? Largohuni sa më shpejt.