Thursday, 15 November 2018 | Lajme: 0

Marina e Geti shfaqen nga pushimi në Kubë

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, reperi kosovar Getoar Selimi kanë udhëtuar drejt një vendi interesant.

Ata kanë zgjedhur Kubën për t’i kaluar disa ditë pushimi, teksa shfaqin imazhe të ndryshme dhe mjaftë të ëmbla.

Sigurisht vëmendjen e merr prezantuesja bukuroshe e cila duket tamam si një kubaneze, plot stil.

marina-v_1536909030-5193909geti_1536909030-9731529