Thursday, 15 November 2018 | Lajme: 0

Pas gjashtë vitesh, qytetarët e shohin Opel Omegën e Monstrës (VIDEO/FOTO)

Autoritetet përkatëse gjyqësore i kanë lejuar sot pas gjashtë vjetësh që të shohin veturën Opel Omega, me të cilën dyshohet se janë arratisur Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviq, pas vrasjes së pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës.

omega

omega2

omega3