Monday, 22 October 2018 | Lajme: 17

Tërmet i fuqishëm, lëkundje të forta trondisin Tiranën

Tirana është shkundur sërish nga një tjetër tërmet i fuqishëm.

Tërmeti ka zgjatur për disa sekonda dhe ka ngjallur panik tek qytetarët.

Tërmeti është ndjerë edhe në qytete të tjera, si në Laç, Krujë, por dhe në Kukës.

Për momentin nuk dihet çfarë shkalle kishte, por javët e fundit Tirana dhe qytete të tjera të Shqipërisë po goditen nga tërmete të njëpasnjëshme.

38901204_874259509440154_6034249413872844800_n