Wednesday, 12 December 2018 | Lajme: 0

Behgjet Pacolli publikon foto me çikën e tij bukuroshe

Përveç angazhimeve ditore politike, Behgjet Pacolli gjen kohë edhe për më të dashurit e tij.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është një ndër politikanët i cili shpesh ndanë me ndjekësi e tij virtual fotografi familjare.

Politikani 67-vjeçar së fundi ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij 14-vjeçare Hanën në llogarinë e tij “Instagram” ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv.

“Me vajzën time të bukur” ishte mbishkrimi i Pacollit në imazhet e publikuara.

hana_1533798788-2485202

1313-2_1533798772-9796545