Monday, 19 November 2018 | Lajme: 40

Kim Kardashian ngre temperaturat

Ajo kurrë nuk nguron të flasë me “gjuhën” e trupit.

Dhe Kim Kardashian provoi “forcën” duke postuar një foto me bikini të bardha që lënë pak vend për imagjinatën e fansave në Instagram.

37-vjeçarja ekspozon kthesat e saj të bollshme në kuadër të prezantimit të linjës së saj të re të parfumeve Kimoji.

Duke u përpjekur për të bërë përshtypje, stuhia Kim zbuloi gjoksin dhe të pasmet seksi në një numër jo normal bikinish.

fx1_1532024218-8163268fx2_1532024205-6946499fx3_1532024205-6487597