Monday, 19 November 2018 | Lajme: 40

E pabesueshme! A është kjo këngëtarja Jonida Maliqi?… Shikoni FOTO dhe vërtetojeni

Këngëtarja Jonida Maliqi është duke shijuar disa ditë pushimesh jashtë vendit.

Jonida gjithmonë është karakterizuar për stilin e saj të veçantë, guximtar dhe në një hap me tendencat më të fundit.

Pas një periudhe të trazuar në jetën e saj, ku iu desh t’i jepte fund martesës së saj disa vjeçarë, Jonida u rikthyer në muzikë me një baladë e cila u vlerësua dhe pëlqye nga publiku.

Fansat e saj në rrjete sociale kanë dalluar një foto tejet provokuese por ende nuk i besojnë syve nëse është apo jo Jonida në foton me bikini…ngjashmëri apo e vërtetë, kjo gjë i mbetet Jonidës për ta vërtetuar.

auto_Jonida_Maliqi81531945050