Friday, 16 November 2018 | Lajme: 8

Kylie i shtrydh bananet me trupin e saj bombastik

Kylie Jenner ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte.

20-vjeçarja ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të prezantuar, veshur plot ngjyra.

Kylie mbante veshur një palë rroba banje ngjyrë vjollcë dhe qëndronte shtrirë mbi banane.

kj2_1531328049-6353386kj_1531328050-4247559