Friday, 16 November 2018 | Lajme: 0

Serbi 1:2 Zvicër, notat e lojtarëve

Lojtarët shqiptarë janë vlerësuar me nota të mira për paraqitjen në fitoren e Zvicrës ndaj Serbisë.

Me golat e Xhakës dhe Shaqirit, Zvicra ka mposhtur 2:1 Serbinë duke e përmbysur rezultatin në Kaliningrad të Rusisë në ndeshjen e vlefshme për grupin E në Kupën e Botës.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

1-4672-184