Saturday, 17 November 2018 | Lajme: 0

Ghetto Geasy: Në Serbi lëshuam një shqiponje, në Rusi dy shqiponja

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë ka bërë krenarë gjithë shqiptarët. Gjithë kjo, pasi ishin dy futbollistët shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri ata që shënuan dy gola për fitore 2:1.

Reagime të shumta ka pasur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, shumë prej tyre nga artistët tanë.

Reperi Getoar Selimi ka shkruar “Ne Serbi e kena lshu 1 Shqiponje e ne Rusi 2 Shqiponja”.

hjh-2_1529699951-8816774