Saturday, 17 November 2018 | Lajme: 0

Moti sot në Maqedoni

Parashikohet që moti sot të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira. Do të fryjë erë nga pjesa veriore. Pasdite parashikohet të ketë jostabilitet me reshje të shiut dhe bubullima.

Temperaturat e mëngjesit  lëvizin prej 11 deri 18 gradë celcius, ndërsa gjatë ditës prej 25 deri në 33 gradë celcius