Saturday, 17 November 2018 | Lajme: 0

Erdhi momenti i shumëpritur, Besi dhe Ermali publikojnë këngën e tyre

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe Bes Kallaku kanë realizuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Tashëm kënga e ‘Daja’ është publikuar dhe të gjtihë fansat e tyre mund të shijojnë këtë produkt të ri muzikor.

Në videoklip janë përdorur motive popullore të gërshetuara me sekuenca humoristike.

Ky bashkëpunim është një nga pretendentët më të fortë për tu kthyer në hitin e verës.