Tuesday, 19 June 2018 | Lajme: 34

Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni​ pritet të jetë me diell dhe i ngrohë edhe me mundësi për vranësira mesatare.

Gjatë pasdites pritet që të ketë rrebesh shiu me stuhi, posaçërisht në pjesën lindore të vendit. Temperatura minimale do të jetë 19°C kurse ajo maksimale 33°C