Tuesday, 16 October 2018 | Lajme: 38

Motrat Kardashian djegin rrjetin me këto foto

Kim Kardashian dhe motra e saj Kylie kanë arritur për një xhirim të fotografive dje në Los Anxhelos. Motrat janë veshur me rroba pothuajse identike dhe treguan trupat e tyre seksi.

Kim është parë duke ndryshuar  një shumëllojshmëri të dukjeve të ndryshme të modës së lartë gjatë gjithë ditës.

Kylie, më parë ishte kritikuar se e kopjonte Kim’in, sepse ajo vishte shumë shpesh rroba të njejta me të, por kësaj radhe ato kanë dalë të dyja bashkë, me veshje gati identike.

Kylie kohët e fundit fshiu të gjitha fotot e vajzës së saj nga mediat sociale, ndërsa Kim vazhdon të postojë rregullisht foto të fëmijëve të saj.

Kohët e fundit, ajo postoi një fotografi në të cilën shihet në shtrat me tre fëmijët e saj, North, Saint, dhe Chicago.

35246292-2010504362611425-4161348234901454848-n_1528899956-4119061