Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 22

Iggy Azalea tërësisht nudo (FOTO+18)

Ajo nuk turpërohet për të publikuar trupin e saj në foto të nxehta në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe tani Iggy Azalea ka postuar një foto krejtësisht nudo.

Duke mos veshur asgjë përveq takave, reperja australiane, ka fillur kampanjën e re për modën onlinë, Fashion Nova.

4D2AF0EF00000578-0-image-m-2_152883972897815288707981528870833