Monday, 22 October 2018 | Lajme: 17

Kate Upton tregon pse është përzgjedhur femra më seksi në botë (FOTO)

Kate Upton u përzgjodh si femra më seksi në botë nga Maxim dhe 26-vjeçarja tregoi hiret e saj në një seri fotosh shumë provokuese për këtë revistë.

26-vjeçarja ndriçoi në diellin e verës, në një set të realizuar në një ambient të shkretuar.

Titullin e femrës më seksi të vitit më parë e kanë fituar edhe Taylor Sëift dhe Miley Cyrus.

1-2812-1273-544-285-306-237-158-11