Tuesday, 16 October 2018 | Lajme: 38

Enca Haxhia si Kim Kardashian, pozon nudo dhe ndez rrjetin

Këngëtaraja e njohur Enca Haxhia ka befasuar me setin e fundit fotografik, duke na kujtuar disa nga pozat më pikante të yllit Kim Kardashian.

Ajo ka publikuar në Snap Chatin e  saj disa nag momentet më pikante ku shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe mban një peshqir para, por të pasmet e saj bombastike duken qartazi.

Zgjidhni dot tani mes Encës dhe Kim…!

33488295-10211593377486169-7963998238808211456-n_1527236527-96026233532892-10211593377326165-6531428484391108608-n_1527236539-8740973