Wednesday, 14 November 2018 | Lajme: 16

Moti sot

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë ndërsa ajo e ditës prej 21 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 10 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 27 gradë Celsius.