Friday, 16 November 2018 | Lajme: 0

Enca Haxhia e ‘vdekur’ nga palestra, tregon fytyrën pa grim

Këngëtarja e njohur shqiptare është një ndër më të akuzuarat për fotoshop si dhe një nga femrat e ekranit që është më e rrumbullakosur nga ‘standarti i sotëm’.

Enca Haxhia me sa duket është vënën në presionin e fansave i është futur keq palestrës.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale pamje të fytyrës së saj ku djersa kullon si shi pas stërvitjes.

‘Jam e vdekur…’ kas hkruar Enca në videon e postuar.

Teks mundohet të heqë kilogramët e tepër Enca po shijon dhe suksesin e këngës së publikuar ‘Dua’.

32687031-10211544491864059-3046753386356539392-n_1526464162-429351932766583-10211544492184067-3044682005234057216-n_1526464162-470962132644953-10211544492064064-4575151428879777792-n_1526464162-9866455