Thursday, 15 November 2018 | Lajme: 0

Arrestohen pesë persona, transportues të kokainës dhe marijuanës

Pesë persona janë arrestuar nën dyshimin se janë pjesë e një grupi i cili ka transportuar kokainë dhe marijuanë.

Rastin e konfirmoi Ministria e Punëve të Brendshme prej ku paralajmërojnë më shumë detaje për më vonë.