Wednesday, 14 November 2018 | Lajme: 31

VIP-at nën urdhrat e Luana Vjollcës! Mësoni DETAJET e showt më të ri

 

Në sezonin e ri televiziv të Top Channel pritet të nisë programi “Big Brother Vip”.

Ky lajm qarkullon prej kohësh në media megjithatë Gazeta Express ka mundur të zbulojë disa detaje nga nisja e këtij programi të ri, i cili vjen si risi në vendin tonë.

“Big Brother Vip” do të mbajë autorësinë e moderatorit Ledion Liço, i cili ka prezantuar më parë një nga edicionet e “Big Brother”, ndërkohë që prezantimi i është besuar bukuroshes Luana Vjollca.

Sa i përket i banorëve që do të jenë pjesë i këtij formati televiziv konfirmohet se do të jenë këngëtarë, modele të njohura dhe aktor që do të qëndrojnë për muaj të tërë të mbyllur në një shtëpi.

v2_1526407308-7086350v3_1526407307-4494385