Friday, 16 November 2018 | Lajme: 0

Butrint Imeri publikon projektin ‘Ma Cherie’ (Video)

Ka kohë që kishte paralajmëruar projektin më të ri.

Këngëtari i ri Butrin Imeri ka publikuar këngën e shumë pritur ‘Ma Cherie’, shkruan arbresh.info.

Kënga është finalizuar me videoklip ndërsa sjell këngëtarin me një stil shumë më ndryshe ndërsa është punuar nga AVD Digital.

Kujtojmë që kënga e fundit Butrintit ‘Xhanem’ pati një sukses të madh dhe numëron mbi 38 milionë klikime në YouTube.