Friday, 16 November 2018 | Lajme: 0

Jonida Maliqi publikon këngën e re, një baladë që i rrëfen të gjitha për shpirtin e trazuar (VIDEO)

Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar këngën e saj më të re.

Pas një periudhe të gjatë larg tregut muzikor, ‘N’errësirë’ është kënga e parë e publikuar pasi pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj.

Jonida ka sjellë një baladë të dedikuar për dhimbjen e humbjes së nëj dashurie, këngë të cilën e ka cilësuar si nëj pjesë të shpirtit të saj. Pjesë e videoklipit të mirërealizuar është dhe modeli Oni Pustina.

Nuk  mund të mungontë në këtë krijim artistik shija e hollë e Jonidës e cila gjithmonë magjeps me djaljet e saj.