Tuesday, 11 December 2018 | Lajme: 35

Dua së shpejti publikon klipin e këngës me Calvin Harris

Quhet “One Kiss”.

Fjala është për projektin muzikor të këngëtares Dua Lipa që e ka në bashkëpunim me Calvin Harris, shkruan lajmi.net

E ka qenë vet Dua që ka dhënë një lajm të madh për fansat e saj, sa i përket këtij projekti.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku tha se klipi i kësaj këngë do të publikohet shumë shpejt dhe se para klipit, ndjekësit këtë projekt muzikor, mund ta shkarkojnë në platformat muzikore.

gafasf