Tuesday, 11 December 2018 | Lajme: 35

Gjoksi i madh nuk ia zë dorën Kimit, i çmend fansat me këtë foto

Kim Karadashian njihet si femra më seksi. Ajo nuk heziton që t’i shfaq linjat trupore.

Instagram vazhdon të jetë rrjeti social më i preferuari i saj ku ajo vazhdimisht publikon fotografi me të cilat  i çmend e shumtë që i ka.

Edhe kësaj here, Kim Kardashian ka postuar një fotografi ku e ekspozon gjoksin bombastik.

Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe i kanë dy fëmijë.

31239328-10155732641137029-3832006620770992128-n_1524580306-2385525