Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Kim sërish pushton internetin me pozat me bikini

Mjafton një fotografi e publikuar nga Kim Kardashian në rrjetet sociale dhe ajo menjëherë shpërndahet në faqet rozë.

Ajo është nënë e tre fëmijëve, dy të lindur nga vet ajo, ndërsa vajza e vogël ka lindur përmes një nëne surrogate në janar të këtij viti.

 

Drip Drip💧

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on