Sunday, 21 October 2018 | Lajme: 4

Trimi publikon këngën ‘Pa Emër’

‘Pa Emër’ quhet kënga më e re e këngëtarit Trimi Jetullahu.

Ky projekt muzikor është publikuar sot në kanalin Youtube dhe është shkruar nga vet ai ndërsa muzika u realizua nga Edlir Begolli.

Kënga u publikua pas suksesit që ai e kishte me projektin muzikor ‘Lule Blini’ i lansuar kohë më parë