Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Elvana më moderne se kurrë, mahnit me pamjen!

Këngëtarja Elvana Gjata na ka surprizuar sërish me stilin e saj të veshjes.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet mjaft moderne dhe në formë. E veshur me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një xhaketë transparente, Elvana dukej në formë të mrekullueshme fizike.

Siç ka paralajmëruar aktualisht është duke u marrë me realizimin e një klipi të ri muzikor.

el_1521652905-6318134