Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

​ Modelja superseksi hidhet nga kati i 6-të për t’i shpëtuar përdhunimit nga biznesmeni

Një modele ruse ka thyer shtyllën kurrizore pasi është hedhur nga kati i gjashtë i një hoteli në Dubai.

Sipas nënës së saj, ajo është hedhur nga hoteli, për t’i shpëtuar një biznesmeni që ishte përpjekur ta përdhunonte e ta vriste

22-vjeçarja Ekaterina Stetsyuk u ka treguar të afërmve të saj se kishte refuzuar që të bënte seks me një biznesmen amerikan, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.
Sipas saj, ai  kishte vendosur një thikë në fyt. Por, biznesmeni amerikan pretendon të kundërtën.

Ai thotë se ishte 22-vjeçarja që e ka sulmuar dhe për këtë arsye, tashmë ajo është nën arrest në spital.

Mamaja e modeles thotë se ky pretendim është absurd. Ajo shprehet se konsullata ruse u kishte kërkuar që të mos bënin publike një gjë të tillë, me premtimin se do i ndihmonin, duke qenë se ngjarja ka ndodhur që më 3 mars.

“Ata na kërkuan që të mos flisnim me mediat, por tani nuk e dimë kujt t’i besojmë”, ka deklaruar mamaja e 22-vjeçares.