Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Ja sa kushton karroca e bebes së Adelina Tahirit

Adelina Tahiri ka qenë në qendër të vëmendjes që pas martesës me milionerin maqedonas Serjoza Markov.

Shtëpia e saj e mbuluar me ar u komentua gjerë e gjatë së fundmi në mediat sociale dhe luksi i tepërt binte në sy.

Sigurisht, e gjitha kjo na bën të mendojmë se Adelina bën një jetë fantastike.

Vetëm pak pas martesës, çifti zbuloi se do të bëheshin prindër dhe se ishin në pritje të një fëmije.

Adelina ka filluar të përgatitet për të sjellë në jetë beben e saj dhe së fundmi ka postuar një foto me karrocën që ka blerë.

Por, duhet thënë se çmimi i karrocës është mjaft i kripur. Karroca që ka blerë Adelina është  1.799,95 euro.

#krstoys #cybex #cybexmakedonia

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

@krstoys @cybex_global

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on