Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 6

Amber do ua bëj natën më argëtuese me këto foto të nxehta

Ylli i “Towie” Aber turner ka treguar format e saj seksi pa intervenimeve të saj në të pasme derisa ka pozuar me foto seksi gjatë pushimeve të saj në Dubai.

Ajo ka gjetur një formë tjetër të jetës dhe është e lumtur pasi ju fut briskut për të rregulluar gjoksin dhe të pasmet e saj.

E në pushime duke tërësisht e lumtur derisa ka pozuar me bikine dhe ka reklamuar format e saj seksi këtë të shtunë.

Ylli 24 vjeçar i Towie e bënë këtë paraqitje seksi për të na treguar se sa seksi është ajo.

amber-1_1520966991-3151717amber-2_1520966991-4321700amber-4_1520966993-5371686amber-6_1520966994-4170278amber-8_1520966996-556473amber-12_1520967003-7520755amber-15_1520967010-1275720