Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Sendet fatsjellëse të të gjitha shenjave të horoskopit

Të gjithë jemi të lidhur me sende të caktuara dhe ndonjëherë kjo nuk ka asnjë shkak. Në raste të caktuara, e lidhim nevojën për një send me një situatë që na ka ndodhur kur e kemi pasur me vete. Sepse objekte të caktuara ndikojnë në jetën tonë por jo secili mund të mbajë ç’ti shkrepet në kokë! Nëse nuk rrini dot pa bizhutë apo gjërat tuaja të preferuara, provoni të paktën të mani atë që ju tregojnë yjet…Mund të funksionojë…

Dashi – Çelësi
Demi – Numri 7
Binjakët – Zarat
Gaforrja – Nusepashka
Luani – gurë të çmuar
Virgjëresha – Syri i keq
Peshorja – Trekëndëshat
Akrepi – Patkua
Shigjetari – Këmbë lepuri
Bricjapi – Katër gjethe
Ujori – Gjinkalla
Peshqit – Dreamcatcher