Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

“Pasha Jetën” arrin 6.5 milion klikime në Youtube

Dyshja Capital T dhe Majk kanë bashkuar forcat për një duet të ri pas shumë kohësh.

Bëhet fjalë për projektin “Pasha Jetën”, këngë e cila po pritet shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Projektit ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa sukseset e tij sa vijnë e shtohen secilën ditë.

Ishte Majk ai i cili përmes rrjeteve sociale ka postuar një fotografi në të cilën ka njoftuar se kënga e tyre tashmë ka arritur 6 milionë klikime.

“Asnjoni” titullohet kënga që Capital T dhe Majk, e publikuar pesë vite më parë.

majk11520149555-748x394