Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Ermali dhe Ledri publikojnë “Fshatarja ime”

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula kanë sjellë një version të ri të këngës “Fshatarja ime” nga Sabri Fejzullahu.

Në koncertin e Sabri Fejzullahut për 50 vjetët e karrierës së tij, atij iu përgatit një surprizë e këndshme.

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula sollën një version të ri të këngës së tij të famshme “Fshatarja Ime”, shkruan Gazeta Express.

Dhe tani, kënga është publikuar zyrtarisht në YouTube. Dëgjojeni më poshtë: