Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 6

Bie nga kati i katërt, humb jetën shqiptari

Një person ka humbur tragjikisht në Durrës, pasi ka rënë nga kati i katërt i pallatit ku jetonte.

Gjatë ditës së djeshme, në lagjen nr.4, ka rënë nga kati katërt i pallatit ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen 80-vjeçari N.N., njoftoi Policia, që e vlerësoi ngjarjen aksidentale.

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësore Durrës si ngjarje aksidentale, shtuan të njëjtat burime.