Wednesday, 19 December 2018 | Lajme: 0

Kaluar “Don Zhuanit”, sa gra ka pasur Edi Rama? (FOTO)

Jeta e politike dhe profesionale e Edi Ramës, është shumë e njohur për të gjithë shqiptarët, ndërsa jeta private ka qënë gjithmonë në hije.

Sot ai është i martuar me Linda Ramën, më të  cilën kanë edhe një djalë Zohon.

Por sa femra kanë hyrë në jetën e kryeministrit Rama?

Katër janë gratë që kanë hyrë në jetën e politikanit më të rëndësishëm të viteve të fundit, Edi Rama.

E para është artistja Matilda Makoçi me të cilën u divorcua.
Më pas gjermania Eva që nuk qëndroi dot gjatë me të në Shqipëri.

Më pas Rama krijoi një lidhje me prezantuesen Rudina Magjistari, me të cilën bashkëjetoi për pesë vite.

Dhe tashmë bashkëshortja Linda Basha, dhe çifti Rama-Basha duken shumë të lumtur.

307096307094