Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 6

Kida shënon suksesin e radhës, 1 milion për pak ditë

Kanë kaluar vetëm tri ditë prej publikimit të këngës së re dhe këngëtarja Kida ka shënuar një sukses të madh.

Kënga e saj ‘Ti’ ka arritur plot 1 milion klikime dhe këngëtarja ka zgjedhur rrjetin social Instagram për t’i falenderuar të gjithë ata që e kanë përkrahur, shkruan lajmi.net

‘Ti’ është punuar nga Zzap n’Chriss dhe në minutat e parë të publikimit ka filluar të dëgjohet kudo.

Kida, ka edhe projekte të tjera muzikore po aq të suksesshme dhe pritet të publikojë edhe shumë të tjera.

Screenshot_3-71