Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 6

Trajnerja e fitnesit çmend të gjithë me fotot e fundit në Instagram

Në Instagram ka shumë modele seksi të fitnesit dhe trajnere seksi, por njëra i lë të gjithë gojëhapur me format e saj të trupit.

Me trupin e saj të përsosur dhe me një pamje të mrekullueshme, kjo trajnere e fitnesit është një qenie e përsosur për ta parë.

Një nga modelet më seksi është padyshim Amanda Lee. E hollë por me një trup seksi, Amanda ju lë gojëhapur, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka më shumë se 11 milionë ndjekës në Instagram dhe dy fotografitë e fundit që ajo ka publikuar, kanë çmendur të gjithë.

27578572-1948865562099798-696714966098509824-n_1519485297-259129326866010-174158463314101-6725006190884945920-n_1519485293-1892772kk27581279-167331987381323-8056732372344766464-n_1519485302-9642991