Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 6

U akuzua se u martua me maqedon, Adelina ka diçka për të thënë

Lidhja e saj dhe martesa me avokatin maqedonas u komentua shumë.

Madje, Adelina Tahiri u akuza për këtë martesë nga ndjekësit dhe fansat e saj të cilët i thanë se është dashur të martohej me shqiptar, shkruan lajmi.net

E tani që është shtatzënë, Adelina ka bërë një status ku e sqaroi gjithë jetën e saj private.

Ndër tjera, këngëtarja tha se është krenare që është shqiptare dhe e tillë do jetë deri të vdes.