Monday, 22 October 2018 | Lajme: 0

2Ton publikon këngën e re

2Ton ka publikuar këngën e tij më të re “100 T’mira”, të cilën e ka sjellë edhe me videoklip.

Muzikën e dhe tekstin e ka bërë vet këngëtari.

Kurse videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Grandmedia.