Thursday, 13 December 2018 | Lajme: 22

I dashuri i Fjolla Morinës është ndarë nga jeta pak muaj më parë, flet për herë të parë këngëtarja

Kohëve të fundit Fjolla Morina është shkëputur disi nga vëmendja e medias dhe mesa duket jo më kot.
Diten e sotme ajo ka dhënë një intervistë për gazetaren Olsa Muhameti në “Edicionin Veror” në Abc News.

Mes shumë pyetjesh pikante, Fjolla është pyetur nga Olsa për gjendjen e saj sentimentale dhe këngëtarja nuk ka ngurruar aspak të tregojë se për momentin është vetëm.
“Jam e vetme sepse tani është më mirë të rri vetëm”.- ka thënë fillimisht Fjolla.

Por  gazetarja ka vazhduar ta ngacmojë duke e pyetur nëse  është zhgënjyer nga dashuria dhe këngëtarja është përgjigjur:

” E zhgënjyer, ndoshta nga jeta, zoti ti merr njerëzit më të dashur dhe ky është zhgënjimi më i madh. Nuk është zhgënjim kur dikush largohet se nuk do të rrijë me ty”.

Më tej ajo ka pohuar se ka humbur personin e saj të zemrës pasi ai nuk jeton më.

Nisur nga kjo rikujtojme se pak kohë më parë u përfol se Fjolla ka qenë në një marrëdhënie me personin që humbi jetën si pasojë e një atentati në Sukth dhe mendojmë se në këtë intervistë ajo ka folur pikërisht për këtë./Blitz.al