Sunday, 21 October 2018 | Lajme: 4

Nora dhe Gjiko publikojnë këngën “Gabime” (Video)

Nora Istrefi dhe Gjiko kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor. Kënga titullohet “Gabime” e realizuar së bashku me videoklip.

Projekti është realizuar nga produksionit RedBox, ndërsa producenti i hiteve Big Bang (Arbër Gjikolli) qëndron prapa kësaj kënge.

Videoklipi është realizuar nga Valon Aziri, ndërsa tekstin e ka shkruar vet Gjiko.