Thursday, 19 July 2018 | Lajme: 0

Rikthehen pozat e nxehta të Bleona Qeretit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka treguar se vazhdon të jetë seksi si kurrë më parë. Ajo ka pozuar nudo dhe i ka publikuar pamjet në rrjetin social Instagram, të shoqëruar me nënshkrimin: “Nëse kërkon dicka të vërtetë, ndalo së kërkuari raste të përkohshme.”

 

bleona

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për fotografi të vjetra, pasi këto kohë ajo ka patur nostalgji për të kaluarën dhe ka rikthyer disa poza për ndjekësit e saj.

Bleona di si të marrë vëmendjen e duhur, duke marrë shumë komente për linjat e saj trupore. Bukuroshja nuk ka filtra as kur flet e sa kur bëhet fjalë për veshje apo foto. Ajo, në publik shpesh ka dal me pamje që ka bërë shumë zhurmë.

Ndërkohë ajo vazhdon qëndrimin e saj në Amerikë, dukë synuar që të bëhet pjesë e tregut ndërkombëtar pasi ka sjellë disa hite me produksion të huaj.

bleonaa

bleonaaaa