Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 53

Një muaj pas lindjes, Beyonce na prezanton me binjakët e saj (Fotot)

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, një muaj më parë solli në jetë fëmijët e saj binjakë, Sir Carter dhe Rumi. Edhe pse data e lindjes dhe çdo detaj tjetër u mbaj mjaft diskret, sot këngëtarja na ka prezantuar me vogëlushët e saj.

Në një foto artistike të postuar në Instagram, ajo shfaqet duke mbajtur në krah të vegjlit e saj, ku njofton se sot bëhet plot një muaj nga lindja e tyre.

Beyonce dhe bashkëshorti i saj, reperi Jay Z, janë prindër dhe të një vajze më të madhe, Blye Ivy.

beyonce