Wednesday, 25 April 2018 | Lajme: 53

Kim Kardashian nxjerr gjoksin por… fansi kap vizat e kokainës të reflektuara në pasqyrë

Kim Kardashian ka pushtuar sërish rrjetet sociale dhe mediat online pas daljes së saj në publik me gjoksin e ekspozuar nën një palë reçipeta të tejdukshme. Por teksa të gjithë po merreshin me gjoksin e saj, një fans ka kapur një detaj të dyshimtë në një foto tjetër të postuar nga Kim.

Pas saj, në pasqyrë, reflektohen dy viza të bardha që sipas fansit janë kokainë.

Kim-Kardashian-coke

Pasi ky postim është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, Kim ka reaguar duke shkruar se ai është thjeshtë pluhur sheqeri nga disa ëmbëlsira.