Tuesday, 24 April 2018 | Lajme: 30

Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix pushime romantike në Miami

Ylli më i ri i popit Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix po shijojnë së bashku pushime në Miami. Ata janë fotografuar së bashku teksa DJ i famshëm përqafonte këngëtaren me origjinë shiptare dhe e puthte në faqe.

Asnjë nga ata nuk e ka konfirmuar që janë në një lidhje por fotot flasin vetë.

Çifti 21-vjeçar ka realizuar dhe një këngë së bashku “Scared To Be Lonely”. Martin Garrix është votuar si një nga DJ më të mirë në botë nga revista DJ Mag.

DCXtt5PXgAAW8Gz DCXtt5RXUAUm6cq DCXvkYqXUAAH8vb