Tuesday, 24 April 2018 | Lajme: 30

Vjehrra kap nusen me dashnorin poshtë krevatit, situata del jashtë parashikimit (Video)

Vjehhra ka kapur mat nusen e djalit me dashnorin e saj, teksa këtë të fundit e kishte fshehur poshtë krevatit. Vjehrra së bashku me disa të afërm të saj, i është futur në shtëpi nuses, ndërkohë që ajo pretendonte se aty nuk kishte asnjë mashkull.

Por duket se nëna e burrit të saj ishte mjaft e zgjuar, dhe teksa ka lëvizur krevatin ka gjetur ‘bandillin’. Pas kësaj ajo ka filluar ta qëllojë dhe t’i bërtasë nuses. Kjo ngjarje është xhiruar në Kolumbi.